• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Три країни готові прийняти зустріч Байдена і Путіна

Фінляндія, Австрія та Швейцарія заявили про готовність прийняти можливу зустріч президентів США Джо Байдена і Росії Владіміра Путіна

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні DW, передає "ДС".

Канцлер Австрії Себастіан Курц розповів, що вже є відповідні обговорення з російською та американською сторонами, якщо така зустріч дійсно матиме місце.

При цьому він зазначив, що не потрібно перебільшувати значення місця проведення саміту, мовляв, Відень не відіграватиме роль посередника: "Ми — нейтральна держава".

Президент Фінляндії Саулі Нііністе також заявив про готовність країни організувати можливу зустріч президентів США і РФ. Саме у Гельсінкі у 2018 році відбулася зустріч експрезидента США Дональда Трампа і Володимира Путіна.

Крім того, не проти прийняти можливий саміт і Швейцарія. Посольства країни у Вашингтоні і Москві вже зробили перші кроки у цьому напрямку, повідомили місцеві ЗМІ. МЗС Швейцарії поки не коментує цю інформацію "з міркувань конфіденційності" і обмежилося лише словами про те, що країна завжди рада запропонувати свої послуги, якщо це буде потрібно.

Фінляндія та Швейцарія, як і Австрія, не є членами НАТО.

Як повідомляла "ДС", 13 квітня відбулася телефонна розмова президентів США та Росії Джо Байдена та Володимира Путіна. Американський лідер, зокрема, запропонував провести зустріч на вищому рівні у третій країні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua