• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Три нещасні дівчинки": Лукашенко образив опозицію у Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав опозицію в країні "трьома нещасними дівчатками"

Про це він сказав в ході передвиборного послання до народу і парламенту, передає "ДС" з посиланням на Страну.

"Ціла армія інтернет-тролів, інформаційних провокаторів працює день і ніч, щоб дестабілізувати ситуацію в країні. Ну, що ви творите? Знайшли цих трьох нещасних дівчат. Вони ж не розуміють, що вони читають, що ви пишете", — заявив білоруський лідер.

Варто відзначити, що мова йде про кандидатку в президенти республіки Світлану Тихановську, а також Марію Колесникову і Вероніку Цепкало, які представляють штаби інших політиків, яких не допустили до виборів.

"Вони ж не розуміють, що говорять і що роблять. Але ми ж бачимо, хто за ними стоїть", — заявив Лукашенко.

За його словами, на "міцному монолітному" білоруському суспільстві "вирішили відпрацювати "кольорові революції" з урахуванням нових інформаційних технологій", проте цього зробити не вдасться.

Як повідомляла "ДС", 14 липня ЦВК Білорусі зареєструвала кандидатами в президенти чинного главу держави Олександра Лукашенка, екс-депутата Ганну Канопацьку, голову партії БСДГ Сергія Черечня, співголову об'єднання "Говори правду" Андрія Дмитрієва і дружину затриманого блогера Сергія Тихановского Світлану Тихановську — саме її вважають основним опозиційним кандидатом.

Вибори призначені на 9 серпня, 4 серпня стартувало дострокове голосування.

    Реклама на dsnews.ua