• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ЦРУ розсекретило розвідінформацію про радянському флоті в роки Холодної війни

Реклама на dsnews.ua
Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США розсекретило ряд матеріалів, у яких наводяться дані про радянському Військово-морському флоті в період Холодної війни

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

"Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) спільно з Національним музеєм Військово-морських сил США і Історичним фондом ВМС провели громадський симпозіум, щоб обговорити чудовий матеріал з недавньої публікації ЦРУ раніше засекречених документів, що стосуються радянського ВМФ в період Холодної війни", - йдеться в заяві до опублікованих матеріалів.

Розсекречені матеріали включають в себе 82 документа, що складаються з понад двох тисяч сторінок, і охоплюють період з 1960-х по 1980-е.

Серед опублікованих матеріалів - національні розвідувальні зведення, а також статті з журналу "Військова думка", перекладені на англійську мову.

Нагадаємо, в липні Національний архів США оприлюднив документи про вбивство 35-го американського президента Джона Кеннеді, в тому числі і свідчення колишнього агента КДБ Юрія Носенко про головного підозрюваного у цій справі - Освальда. Всього було опубліковано 3,8 тисячі документів, понад 400 з яких були повністю засекречені. Ще 3,3 тисячі видавалися частково або у відредагованому вигляді. Крім того, у відкритий доступ викладені 17 аудіозаписів свідоцтв Носенко, який втік в США після вбивства Кеннеді.

Як повідомляла "ДС", директор ЦРУ взяв під особистий контроль розслідування зв'язків Трампа з Росією.

    Реклама на dsnews.ua