• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Туреччина озвучила умову надання військової підтримки Азербайджану

Реклама на dsnews.ua

Через конфлікт в Нагірному Карабаху турецька сторона може надати військову підтримку Азербайджану, якщо він направить відповідний запит

Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу, передає "ДС" з посиланням на hurriyet.com.

Він в черговий раз заявив, що Туреччина готова підтримати Азербайджан на поле бою і за столом переговорів. Він також підкреслив, що проблема Нагірного Карабаху повинна бути вирішена саме тепер, оскільки дипломатичні зусилля не привели до успіху.

"Якщо Азербайджан захоче вирішити цю проблему, ми сказали, що будемо його підтримувати. Якщо Азербайджан направить запит (про військову допомогу, — ред.), ми зробимо все необхідне. Але ми бачимо, що можливостей Азербайджану вистачає", — зазначив Чавушоглу.

Він також процитував президента Азербайджану Ільхама Алієва, який напередодні запевнив, що інші країни не повинні втручатися в конфлікт, оскільки Баку сам може впоратися з ним.

"Азербайджан правий морально і юридично. Все міжнародне співтовариство повинне підтримати Азербайджан як Україна і Грузія", — додав Чавушоглу.

Як повідомляла "ДС", раніше міністр оборони Вірменії Арцрун Ованесян заявив, що винищувач F-16 ВПС Туреччини збив винищувач Су-25 ВПС Вірменії.

    Реклама на dsnews.ua