• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Туреччина вирішила посилити карантин на тлі "коронавірусного" антирекорда

Реклама на dsnews.ua

Влада Туреччини прийняла рішення про посилення карантинних обмежень для низки категорій громадян у зв'язку зі збільшенням числа хворих на коронавірус

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я Туреччини, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Обмеження поширюються на провінції Сіїрт, Газіантеп, Шанлиурфа, Стамбул, Ван, Кайсері, Ялова і Бартін.

У всіх цих провінціях людям старше 65 років заборонено користуватися громадським транспортом, торговими центрами і ринками, а також їм забороняється ходити на пікніки і відвідувати релігійні та масові заходи, включаючи заручини, весілля і т. д.

У деяких провінціях заборонено розміщувати вітрини або певні товари з торгових точок на тротуарах, оскільки це могло порушити соціальну дистанцію, а також збільшилася соціальна відстань в зонах відпочинку до 4 метрів.

У провінції Сіїрт обмеження на участь в публічних заходах поширюються також на дітей у віці до 15 років. До кінця місяця в провінції Газівантеп заборонені акції протесту. У провінції Елязиг весілля обмежені трьома годинами.

Загальні рекомендації щодо заходів епідеміологічної захисту дає Міністерство охорони здоров'я, а рішення про введення обмежень приймаються на місці комітетами охорони здоров'я.

Відзначимо, в Туреччині за останню добу було виявлено рекордну кількість випадків заражень на коронавірус за останні 45 днів.

Згідно з даними Університету Джона Хопкінса (США), в Туреччині підтверджено 248 117 випадків зараження коронавірусом, з них 5 955 — летальні.

    Реклама на dsnews.ua