• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Туреччина вводить обов'язкові електронні анкети для туристів

Міністерство охорони здоровʼя Туреччини скасувало паперову анкету для осіб, які вʼїжджають в країну. Натомість з 15 березня мандрівники перед виїздом повинні будуть заповнювати електронну анкету 

Аеропорт у Анталії
Аеропорт у Анталії
Реклама на dsnews.ua

Анкета розміщена на сайті турецького МОЗ, її треба заповнити за 72 години до поїздки, передає "ДС".

Зокрема, треба буде вказати паспортні та контактні дані, національність, стать і тип виїзду (морський, авіа тощо).

"На основі заповненої інформації для вас буде автоматично створено індивідуальний код HES, завдяки якому ми зможемо звʼязатися з вами, якщо у вас або у людей, з якими ви контактуєте під час подорожі і перебування, є контактні особи, або хворі на COVID-19. З цієї причини точність і актуальність інформації дуже важливі", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, заповнення форми може бути перевірено на кордоні Туреччини і, якщо пасажир не заповнив її або вніс неправдиву інформацію, йому можуть загрожувати правові та адміністративні санкції.

"Також може бути не дозволено вʼїзд до Туреччини (якщо ви не є громадянином Туреччини або не маєте дозвіл на проживання в Туреччині)", – додали в МОЗ.

Водночас для транзитних рейсів зберігається вимога щодо заповнення паперової анкети на борту літака.

Нагадаємо, з початку березня Туреччина почала поступово помʼякшувати карантинні обмеження, запроваджені через поширення COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua