• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Туск допустив розширення ембарго проти продукції з України

Польща може розширити заборону на нові види продукції з України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск після зустрічі у форматі Вишеградської четвірки у Празі , передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Польща продовжує ембарго на імпорт українського зерна, аде не виключено, і ми розмовляємо про це також з українською стороною, що потрібне буде розширення ембарго також на іншу продукцію, якщо ЄС не знайде кращі способи більш ефективного захисту європейського і польського ринку", – сказав він.

Туск нагадав, що кордон Польщі та Словаччини з Україною є кордоном з Європейським Союзом.

"Ми сьогодні хочемо захистити наших виробників, але ми також хочемо оберігати ринок європейський. Це наш обов’язок", – сказав польський прем'єр.

Туск стверджує, що українська продукція становить серйозну загрозу для польської економіки.

"Стандарти, яких вимагають від європейських і польських фермерів є дуже високими. І немає жодних стандартів, жодних вимог до української продукції. Хочемо допомогти Україні – це не обговорюється, але це не може бути ціною кроків, які будуть вбивчими для цілих секторів польської економіки… Українське зерно у два, а інколи у три рази є дешевшим від того, що виробляється у Європі. Говоримо також про овочі, цукор, ріпак, олію, а також про іншу продукцію", – відповів польський прем’єр.

Як повідомляла "ДС", раніше Дональд Туск заявив, що сварка між Польщею та Україною стане найбільшим ідіотизмом в історії.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua