• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Тут у тебе все вийде": бабусі з "загонів Путіна" заманюють Маска до Росії (ВІДЕО)

Літні активістки з громадського руху "Загони Путіна" запросили до Росії американського бізнесмена, винахідника та філантропа Ілона Маска

Активістки з "Загонів Путіна"
Активістки з "Загонів Путіна" / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відео звернення активісток з'явилося у Мережі, передає "ДС".

"Ми, загони Путіна, звертаємось до тебе, Ілон Маск. Ми чули, що там у тебе щось не виходить в Америці. Так ось, ми тобі пропонуємо приїхати до Росії: у нас чудова космічна галузь — дуже розвинена. Забирай усі свої документи, забирай все своє багатство, що ти там нажив — інакше у тебе його відберуть. Приїжджай до нас в Росію, у нас любов, повага, у нас Росія велика!" лідером руху.

Зазначимо, користувачі Мережі називають її "Рижулею".

Вона ж запевнила Маска, що на нього "чекають", адже в Росії він "покаже себе".

"І тут ти впровадишся, досягнеш Марса, як ти хочеш досягти його. Приїжджай сюди, Росія чекає на тебе, Ілоне Маску. І ти про це не пошкодуєш! Ми, росіяни, чекаємо на тебе. Яке захоплення!", — зазначила літня активістка.

Потім слово взяла інша рудоволоса жінка. Вона вже зверталася до мільярдера на "ви".

"Шановний пане Маск! Ми вважаємо, що вам потрібно приїхати до Росії. Америка давно перестала бути країною можливостей і зараз саме Росія — це країна свободи і можливостей. Тут у нас і найбільші космічні технології, і на додачу до цього — великі природні ресурси, енергоресурси, які вам, природно, потрібні. Приїжджайте, будьте з нами, ми на вас чекаємо", — розповіла активістка.

Потім слово взяла білявка.

"Ілоне! Поки є можливість — приїжджай до Росії. Тут дуже великі можливості тобі стати особистістю. Тут тебе ніхто не не штовхатиме, не ганятиме, ні переслідуватиме, як там в Америці. Тут дуже інший менталітет, взагалі-то. І люди зовсім інші, тому Русь завжди перемагає", — розповіла вона.

За словами жінки, "у Росії дуже добре жити".

"Нам такі люди, як ви потрібні... Звичайно, ми не проти, тому що треба космос освоювати разом із нашими космонавтами. Це буде дуже хороша пропозиція для вас — стати особистістю", — розповіла вона.

Потім умовляти Маска на переїзд до Росії взявся чоловік, який затесався у середовище "путінських" бабусь.

"Шановний Ілоне! Говори Америці "Гудбай!" і приїжджай до Росії. Тут у тебе можливості та перспективи!", — розповів активіст.

Потім він почав нерозбірливо говорити щось про Росію.

"Всі можливості — з Росією. Тільки з Батьківщиною-Росією! Тільки з нашим космосом! Удачі тобі та здоров'я!", — звернувся чоловік до Маска.

Також на камеру висловилися інші виступаючі.

"Приїжджайте в Росію! Тут ви можете зберегти всі свої гроші і будете знаменитим. Вас впізнаватимуть! Особливо в Росії. Ми на вас чекаємо!", — запевняє одна з активісток.

"Ілоне Маск, приїдь у Росію! Ти полетиш і на Марс, і на Місяць. Разом з Росією тобі буде дуже добре! Приїдь! Чекаємо!", — додала інша.

У "Загонах Путіна" знову повторили, що у Росії — "великі можливості".

"Тут у вас здійсниться вся мрія життя. Тільки з нашими космонавтами ви можете також здолати космос! Приїжджай!", — заявила ще одна жінка.

Активістки знову наголосили, що Маск в Росії має "великі можливості".

"Як перестати сміятися? Комік-група "Загони Путіна" запалила нову тему. Заманюють Ілона в Маска в Рашку. Кажуть, що з ними в Ілона все вийде. Це той випадок, коли деменція дає про себе знати, але русяві фрики цього вже не усвідомлюють ", — пише в Telegram екснардеп Борислав Береза.

Втім, він уточнив, що "там уся країна шизалася".

Нагадаємо, ще у травні Росії погрожували мільярдеру Ілону Маску за передачу Україні терміналів супутникового інтернету Starlink. Так, гендиректор "Роскосмосу" Дмитро Рогозин обіцяв "відповісти по-дорослому"

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua