• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Twitter-блогери зможуть брати гроші з фоловерів

У соціальній мережі Twitter запустили функцію Super Follows, яка дозволяє блогерам брати з фоловерів плату за перегляд дописів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у блозі соцмережі, передає "ДС".

"… ми представляємо "Режим безпеки", нову функцію, яка спрямована на скорочення небажаних взаємодій. Відсьогодні ми запускаємо нашу функцію безпеки для невеликої тестової групи на iOS, Android і Twitter.com, починаючи з акаунтів, які використовують англійську мову", — йдеться у повідомленні.

Компанія пояснює, що нова функція блокуватиме на сім днів облікові записи за використання потенційно небезпечної лексики, а також за повторювані відповіді або згадки.

Користувачі, у яких буде включений режим безпеки, зможуть переглядати інформацію про твіти, які були відзначені системою, а також про заблоковані облікові записи. Перед закінченням "періоду безпечного режиму", користувачі будуть отримувати про це повідомлення.

"Коли режим включений у ваших налаштуваннях, наші системи оцінюватимуть вірогідність негативної взаємодії, враховуючи й зміст твіту, і відносини автора і коментатора. Наша система бере до уваги наявні відносини, так що акаунти, на які ви підписані або з якими періодично взаємодієте, не будуть автоматично блокуватися", — повідомляє Twitter.

Як писала "ДС", у березні керівництво сервісу мікроблогів Twitter заявило, що соцмережа маркуватиме повідомлення, які містять дезінформацію про вакцини проти коронавірусної інфекції.

    Реклама на dsnews.ua