• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Берліні суд заборонив антикарантинні протести: напередодні тисячі людей вийшли на вулиці без масок

У Берліні суд заборонив проведення демонстрації руху Querdenker, який виступає проти коронавірусних обмежень. У суботу цей рух провів багатотисячну акцію у столиці

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні DW, передає "ДС".

Вищий адміністративний суд Берліна і Бранденбурга в суботу, 31 липня, підтвердив законність заборони запланованих на 1 серпня демонстрацій супротивників антикоронавірусних обмежень і прихильників руху Querdenken ("Нестандартне мислення").

Рішення суду обґрунтовується тим, що життю і здоровʼю людей може загрожувати безпосередня небезпека зараження COVID-19.

Раніше учасники подібних акцій масово нехтували діючими правилами, які передбачають дотримання соціальної дистанції і носіння захисних масок.

Перед тим плановані акції були заборонені рішенням Адміністративного суду Берліна, на що організатори подали апеляцію, яка тепер відхилена.

Напередодні, у суботу, тисячі людей вийшли на вулиці Берліна на протест проти коронавірусних обмежень.

Як повідомляє Tagesspiegel, люди почали збиратись в центрі німецької столиці вранці. Деякі вигукували такі фрази, як "Ми друга хвиля!" і "Опір!", закликали до "свободи" і стверджували, що "найбільша теорія змови — пандемія коронавірусу".

Поліція через гучномовці нагадувала про обов’язок носити маску та дотримуватись дистанції, але учасники на це не зважали. Видання підкреслює, що єдині люди в центрі Берліна, які прикривають ніс та рот — представники преси та поліцейські. 

За даними поліції, станом на обід до маршу долучились близько 15 тисяч людей — значно більше, ніж очікувалось.

Нагадаємо, вчора у містах Франції тривали протести проти планів уряду ввести в ресторанах і громадському транспорті "паспорти здоровʼя".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua