• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Білорусі відбулося нове затримання голови штабу Тихановської

Реклама на dsnews.ua

Білоруські силовики знову затримали в Мінську голову виборчого штабу кандидата в президенти країни Світлани Тихановської Марію Мороз

Про це розповіла довірена особа Тихановської Ковалькова Ольга, передає "ДС" з посиланням на tut.by.

За словами Ковальковой, білоруські правоохоронці затримали Мороз, коли вона була разом з Тихановською. Попередньо, на главу штабу Тихановської склали адміністративний протокол, але поки невідомо, за що саме.

"Ми з Марією і Світланою були біля штабу, під'їхав синій бус, звідти вийшли люди без форми, відштовхнули Світлану, затягнули Марію до машини. Ми намагалися передати їй договір з адвокатом, кричали, щоб вони його взяли, але вони закрили двері і поїхали. Сказали, що везуть в РУВС Центрального району, потім сказали, що у Радянського РУВС ", — розповіла Ковалькова.

Нагадаємо, це вже друге затримання Марії Мороз поточного тижня.Вперше її затримали в четвер, 6 серпня, на виході з посольства Литви, де вона подавала документи на візу. Пізніше Мороз відпустили через кілька годин після затримання. У штабі Тихановьскої повідомили, що силовики провели з Марією Мороз так звану роз'яснювальну бесіду.

    Реклама на dsnews.ua