• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Білорусі затримали двох українських журналістів

Реклама на dsnews.ua

У Мінську (Білорусь) в однойменному готелі силовики затримали трьох штатних кореспондентів телеканалу "Настоящее Время", серед яких і двоє громадян України — колишня журналістка "Громадського" Ірина Ромалійська та кореспондент Іван Гребенюк

Ромалійську, Гребенюка і росіянина Юрія Баранюка зараз везуть до Московського райуправління міліції, передає "ДС" з посиланням на Настоящее Время.

Зліва направо: Юрій Баранюк, Ірина Ромалийская та Іван Гребенюк
Зліва направо: Юрій Баранюк, Ірина Ромалийская та Іван Гребенюк

Відзначається також, що телефони затриманих кореспондентів телеканалу зараз заблоковані.

Телеканал "Настоящее Время" також повідомляє, що його кореспонденти вже кілька тижнів висвітлюють вибори в Білорусі, а напередодні транслювали зірваний мітинг кандидата в президенти Світлани Тихановської.

Ірина Ромалійська – ведуча програми "Вечір", головної інформаційної програми Настоящего Времени.

Іван Гребенюк – український журналіст, що працює на Настоящее Время у Празі.

Юрій Баранюк – власний кореспондент Настоящего Времени у Санкт-Петербурзі.

Шості вибори президента Білорусі пройдуть 9 серпня. У них, крім чинного глави держави Олександра Лукашенка, який править країною вже 26 років, беруть участь: Світлана Тихановська, дружина арештованого видеоблогера Сергія Тихановського; Ганна Канопацька, колишній член палати представників парламенту Білорусі; Андрій Дмитрієв, співголова громадського об'єднання "Говори правду"; Сергій Черечень, голова білоруської соціал-демократичної партії "Грамада".

Виборча кампанія в цьому році в Білорусі проходить на тлі арештів опонентів Лукашенка, активістів і мирних громадян, а також масових пікетів на підтримку Тихановської, на які приходять десятки тисяч білорусів.

    Реклама на dsnews.ua