• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У Болгарії назвали підозрюваних у справі про отруєння "Новачком" місцевого бізнесмена

Реклама на dsnews.ua

Слідчі органи Болгарії розкрили імена росіян, імовірно причетних до отруєння нервово-паралітичною речовиною місцевого бізнесмена Еміліана Гебрєва в 2015 році

Про це йдеться в повідомленні прокуратури Болгарії, передає "ДС".

У справі, де потерпілими приходять Еміліан Гебрев, його син Христо і Валентин Тахчіев пред'явлено звинувачення трьом громадянам Росії: Георгію Горшкову, Сергію Павлову та Сергію Федотову. Всіх трьох Інтерпол оголосив у міжнародний розшук.

З урахуванням отриманої додаткової інформації з'ясували, що вони використовують інші імена:

Георгій Горшков — Єгор Гордієнко

Сергій Павлов — Сергій Лютенко

Сергій Федотов — Денис Сергєєв

Болгарська прокуратура відновила європейські ордери на арешт і запити про міжнародний розшук. При цьому для екстрадиції цих осіб є перешкода, оскільки Росія не видає своїх громадян іншим країнам.

Нагадаємо, навесні 2015 року болгарський бізнесмен Еміліан Гебрєв був госпіталізований після того, як втратив свідомість на прийомі в Софії. А його дорослий син і один з керівників його компанії раптово захворіли. Всі троє були госпіталізовані з симптомами важкого отруєння. При цьому були виявлені сліди нервово-паралітичної речовини типу "Новачок".

Компанія Гебрєва займається торгівлею зброєю. Зокрема, фірма постачала зброю грузинській армії в серпні 2008 року під час російської агресії.

    Реклама на dsnews.ua