• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

У Бразилії помер учасник випробувань британської вакцини від COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Волонтер в клінічних випробуваннях вакцини від коронавірусу, розробленої фармацевтичною компанією AstraZeneca і Оксфордським університетом, помер

Про це повідомили в Національному агентстві спостереження за здоров'ям Бразилії (Anvisa), повідомляє "ДС" з посиланням на Reuters.

Регулятор не надав жодних додаткових подробиць, пославшись на конфіденційність медичних даних учасників випробувань. Федеральний університет Сан-Паулу, який допомагає координувати клінічні випробування фази 3 в Бразилії, повідомив, що доброволець був бразильцем, але не сказав, де він жив.

Також зазначається, що випробування вакцини продовжаться після смерті добровольця.

Уряд Бразилії вже планує закупити вакцину AstraZeneca і зробити її в своєму біомедичному дослідному центрі FioCruz в Ріо-де-Жанейро.

У той же час конкуруюча вакцина від китайської Sinovac проходить випробування в дослідному центрі Butantan Institute в штаті Сан-Паулу.

У Бразилії стався другий за величиною спалах коронавірусу. Було інфіковано понад 5,2 млн осіб, від ускладнень померли понад 154 000 чоловік.

Як повідомляла "ДС", у Всесвітній організації охорони здоров'я підтвердили, що вакцинація від коронавірусу почнеться з середини 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua