• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Чехії вирішили послабити карантин

Реклама на dsnews.ua

Влада Чехії прийняла рішення послабити карантинні обмеження з четверга, 3 грудня

На позачерговому засіданні уряду в неділю, 29 листопада, знизили рівень епідеміологічної небезпеки з четвертого на третій, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Так, дозволяється робота ресторанів і закладів громадського харчування в обмеженому режимі. Магазини та інша роздрібна торгівля знову зможуть працювати в неділю, що при діючих обмеженнях було заборонено.

Скасовується дія комендантської години з 23:00 до 5:00. Також збільшується допустима кількість людей для зборів на відкритому повітрі — з 6 до 50 осіб. У приміщеннях можна збиратися групами до 10 осіб.

Відновлять роботу музеї та галереї. Їх можна буде заповнювати на чверть від передбачуваної заповнюваності. Також допускається проведення екскурсій в них для груп до 10 осіб при дотриманні соціальної дистанції. Театри і кінотеатри поки залишаться закритими.

Уряд заявив, що поточна ситуація дозволяє пом'якшити карантин і створити більш приємні умови для населення до Різдва.

Нагадаємо, Чехія знаходиться на першому місці серед країн-членів Європейського Союзу за рівнем смертності від коронавірусу на 100 тисяч населення.

Для всіх жителів Чехії введуть безкоштовне добровільне вакцинування від коронавірусу. Планується охопити 70% населення країни.

    Реклама на dsnews.ua