• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

У Давосі від Зеленського чекатимуть "більш чіткого плану" ведення війни, – ЗМІ

Радник із національної безпеки Джейк Салліван порушить питання "більш чіткого плану" ведення війни проти Росії під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у швейцарському Давосі

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Bloomberg, передає "ДС".

"Чиновники у Вашингтоні стурбовані тим, що розбіжності між Зеленським та головнокомандувачем його армією Валерієм Залужним уповільнюють зусилля щодо вироблення нової стратегії", – стверджує ЗМІ.

На даний момент, за словами одного з джерел видання, українські військові розробляють плани на 2024 рік, і на розгляді є повний спектр варіантів. США хочуть визначити, як вони можуть краще скоординувати свою підтримку, щоб допомогти Україні захистити себе цього року.

Оскільки вирішальний прорив у найближчі місяці є малоймовірним, союзники заявляють, що розробка чіткої військової стратегії, що дозволяє захистити поточні позиції, а потім прорвати російські лінії оборони, має вирішальне значення.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський наступного тижня може поїхати до Швейцарії, щоб взяти участь в економічному форумі в Давосі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua