• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У деяких школах Німеччини почнуть вивчати українську мову

З наступного навчального року в школах федеральної землі Гессен у Німеччині планують розпочати вивчення української як другої іноземної мови

ТСН
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Deutsche Welle, передає "ДС".

Земельне міністерство у справах культів, яке відповідає також за освіту та культуру, оголосило конкурс на пошук майбутніх спеціалістів та вчителів української мови.

Як зазначає видання, у Німеччині фіксуються непоодинокі випадки, коли українські школярі-біженці змушені залишати навчання в гімназіях та переходити до шкіл нижчого рівня саме через необхідність вчити німецьку та відсутність знань другої іноземної мови, окрім англійської. 

Це, зокрема, позбавляє їх можливості отримати Abitur — німецький атестат, необхідний для вступу до вищого навчального закладу. 

У школах інших федеральних земель уже існують окремі мовні програми для вивчення української мови, проте там вона не є обов'язковою для вивчення. 

На початку вивчення української буде пілотним проєктом, який випробують у школах, де навчається багато українських учнів. Подібний проєкт наразі реалізується з турецькою мовою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua