• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У Fitch не вірять у військове вторгнення Росії

Міжнародне рейтингове агентство Fitch у базовому сценарії не розглядає переростання ескалації на кордоні Росії і України у війну

Російські військові
Російські військові
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у пресрелізі Fitch, передає "ДС".

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг Росії на рівні "BBB". Аналітики агентства виходять в базовому сценарії з того, що напруженість на кордоні Росії і України не переросте у військове зіткнення.

"Стратегічна калькуляція вторгнення залишається неясною, і наш базовий сценарій як і раніше не розглядає ескалацію ситуації в повномасштабну війну з Україною", — наголошується в повідомленні. У той же час інформація про концентрацію російських військових на кордоні з Україною збільшує "геополітичні і санкційні ризики", пишуть аналітики Fitch.

Нагадаємо, за даними видання The Washington Post, американська розвідка виявила, що Кремль планує наступ на Україну на кількох фронтах за участю до 175 тисяч військовослужбовців.

За даними західних партнерів, повномасштабний наступ Росії на Україну планується у три етапи на початку 2022 року з метою захоплення до двох третин країни, зокрема й Києва. Проте президент Росії Володимир Путін ще не вирішив, чи активізує план.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua