• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Франції дали добро на роботу нічних клубів: відкриються вперше за 16 місяців

Вперше з березня 2020 року у Франції відновлять свою роботу нічні клуби. Клуби розкриють свої двері перед відвідувачами з п'ятниці, 9 липня

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Європейська правда
Реклама на dsnews.ua

Хоча бари і кафе періодично відкривалися протягом останніх 18 місяців, нічні клуби були закриті з моменту першого удару пандемії в березні 2020 року, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Приміщення зможуть заповнюватися на 75 відсотків від їх нормальної місткості, а на заходах на відкритому повітрі — на 100 відсотків. Влада оголосила, що для входу в нічний клуб буде потрібно паспорт здоров'я.

Постійні концерти проводяться за тими ж правилами, що і сидячі концерти, тобто глядачі повинні будуть пред'явити паспорт здоров'я для заходів, в яких беруть участь понад 1000 чоловік.

Міністр культури заявила, що нічні клуби і концертні майданчики зможуть проводити тести на антигени на вході для тих, у кого ще немає паспорта здоров'я.

Для клубів або великих концертів, де потрібно паспорт здоров'я, маска не обов'язкова, хоча рекомендується. Для невеликих концертів, для яких не потрібно паспорт здоров'я, маска все одно необхідна

У Франції близько 1600 нічних клубів, в яких працюють 30 000 осіб.

Як повідомляла "ДС", Міністерство закордонних справ Франції закликає відмовитися від російської і китайської вакцин і довіряти "тільки перевіреним вакцинам" від коронавірусу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua