• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Франції хочуть прийняти закон проти ісламізму

Реклама на dsnews.ua

Уряд Франції затвердив законопроект "Про зміцнення республіканських принципів", який спрямований на боротьбу з радикальним ісламізмом

Документ, передбачає, зокрема, посилення відповідальності за мову ненависті в інтернеті, а також обмежить вплив з-за кордону на мечеті у Франції, передає "ДС" з посиланням на "Німецьку хвилю".

Премʼєр-міністр Франції Жан Кастекс заявив, що документ не спрямований проти ісламу як релігії, натомість він має боротися проти екстремістських рухів. За його словами, французька держава зобовʼязана втручатися, коли, наприклад, дівчат цілеспрямовано не пускають до загальноосвітньої школи або коли спортивні клуби використовуються для індоктринації молоді.

Також в разі прийняття документа французьким парламентом посилиться відповідальність за виправдання актів насильства в інтернеті. А жителів Франції, які мають більш ніж одну дружину, згідно із запропонованим законопроектом, можуть вислати з країни.

Законопроект переданий на розгляд парламенту Франції.

Нагадаємо, 16 жовтня недалеко від Парижа молодий чоловік обезголовив вчителя історії та географії, який показав учням карикатури на пророка Мухаммеда від журналу Charlie Hebdo для демонстрації свободи слова. Пізніше стало відомо, що вбивцею виявився 18-річний чеченець, який емігрував до Франції з Москви.

29 жовтня в Ніцці відбувся напад на церкву, в результаті якого загинули три людини. Одна з жертв була обезголовлена.

    Реклама на dsnews.ua