• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У "Газпрому" з'явилася можливість відновити прокладання "Північного потоку-2" в Данії

Реклама на dsnews.ua

До Данської апеляційної рада з питань енергетики не надходило скарг на використання якірних судів при будівництві російського газопроводу "Північний потік-2" і тому "Газпрому" дозволено продовжувати укладання на незакінченомій ділянці об'єкта на південний схід від острова Борнхольм.

Про це йдеться в повідомленні апеляційної ради, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Данська апеляційна рада з питань енергетики не отримувала ніяких апеляцій на рішення ДЕА (Данське енергетичне агентство) від 6 липня 2020 року, що дозволяє Nord Stream 2 AG використовувати суди з якорями", — зазначили в раді.

РБК-Україна уточнює, що для завершення газопроводу залишилось 160 км труб у водах Данії. У разі завершення будівництва газопроводу Росія повністю припинить транзит газу через Україну.

Раніше "ДС" повідомляла, що Росія не зможе завершити будівництво газопроводу "Північний потік-2" до осені, оскільки Данія заборонила проводити будівельні роботи в своїх водах через нерест тріски.

Нагадаємо, в грудні минулого року президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет на 2020 рік, який передбачає санкції проти російських газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік" заради енергетичної безпеки Європи.

    Реклама на dsnews.ua