• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Гвінеї оголосили про початок епідемії лихоманки Ебола

Влада Гвінеї оголосила про спалах лихоманки Ебола в південно-східних регіонах країни

Реклама на dsnews.ua

За даними місцевих ЗМІ, відповідне рішення було прийнято на нараді уряду, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Уряд Гвінеї оголошує про епідемію захворювання, що викликається вірусом Ебола (БВВЕ), в префектурі Нзерекоре і районі Гуек. Кризова нарада, проведена 14 лютого під головуванням міністра охорони здоров'я, прийняла рішення про введення низки заходів з протидії епідемії, включаючи виявлення та ізоляцію всіх, хто міг мати контакт з хворими на Еболу", — йдеться в документі.

ЗМІ відзначають, що нарада відбулася після того, як надійшли результати дослідження крові, взятої у чотирьох померлих з симптомами лихоманки Ебола. Тести підтвердили її наявність в крові трьох померлих. Надходження четвертого тесту очікується пізніше.

Згідно з наданими урядом Гвінеї даними, перший випадок лихоманки був зафіксований в місті Гуек у медсестри, яка померла 28 січня. На поточний день виявлено сім чоловік, які могли заразитися Еболою. Всі вони були присутні на похоронах.

Нинішній спалах вірусу Ебола другий в поточному місяці в Африці. На сході Демократичної Республіки Конго з 1 лютого в районі міста Бутембо були виявлені четверо інфікованих Еболою. Двоє з них померли.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua