• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

У кафе в Москві пускатимуть тільки щеплених і тих, хто перехворів

З 28 червня в Москві в заклади громадського харчування зможуть тільки зайти тільки люди, щеплені від коронавірусу, ті, які перехворіли протягом півроку або ті, хто має негативний ПЛР-тест, дійсний протягом трьох днів

ілюстративне фото
ілюстративне фото / way2day.com
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє мер Москви Сергій Собянін в своєму блозі, передає "ДС".

Наявність захисту від коронавірусу буде підтверджуватися QR-кодом, отримати який можна буде з електронної медичної карти Москви, на спеціалізованих електронних порталах, а також в реєстратурі міської поліклініки. Паперові довідки або сертифікати прийматися не будуть.

Мер столиці Росії підкреслив, що ресторани і кафе зобов'язані будуть створити систему перевірки QR-кодів. Фуд-корти будуть відкриті тільки після перевірки системи контролю. Ті заклади, які не виконуватимуть вимоги, зможуть працювати тільки на винос або з доставкою.

Собянін також визнав, що у людей можуть виникати питання, пов'язані з відсутністю в базах даних відомостей про вакцинацію, перенесене захворювання або зданий ПЛР-тест. "Для вирішення цих питань створено спеціальну групу розбору, яка буде працювати максимально оперативно. Звернутися до групи розбору можна буде через особистий кабінет на порталі mos.ru", — вказав він.

З указу мера Москви також випливає, що з 22 червня продовжуються раніше введені обмеження на роботу громадського харчування та клубів з 23:00 до 6:00, а також на відвідування ігрових кімнат і зоопарків і користування парково. інфраструктурою, за винятком крамничок.

Собянін також заявив, що епідеміологічна ситуація в Москві залишається дуже складною. За його даними, в лікарнях на лікуванні перебувають понад 14 тисяч пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо, в Москві за минулу добу, 21 червня, зафіксовано 86 смертельних випадків коронавірусу, що є максимумом за весь період пандемії.

Раніше вже зазначалося, що в червні захворюваність COVID-19 в Москві повернулася до значень початку січня 2021 року, потім грудня 2020 року.

Також повідомлялося, що в столиці Росії виявили новий штам коронавірусу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua