• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У КДБ Білорусі стверджують, що на Тихановську готувався замах

Реклама на dsnews.ua

Голова КДБ Білорусі Валерій Вакульчик заявив, що на кандидата в президенти республіки Світлану Тихановську готувався замах

Про це він сказав, посилаючись на заяву виборчого штабу політика і дані спецслужби, передає "ДС" з посиланням на "БЕЛТА".

За словами Вакульчика, "з так званого об'єднаного штабу була отримана інформація, що вони побоюються провокації і замаху на життя Тихановської". Буквально перед цим Управління МВС по лінії боротьби з екстремізмом перехопило повідомлення, що потрібна сакральна жертва.

"Відправник вже встановлений і найближчим часом буде затриманий. Враховуючи цю обставину, про ситуацію негайно доповіли главі держави. Слід відзначити, що ми з усією серйозністю поставилися до цієї інформації. Згідно з дорученням глави держави мною було прийнято рішення про виділення 120 підготовлених працівників для організації охорони об'єднаного штабу. Вони намагалися не привертати уваги, але їх присутність була очевидною", — зазначив голова КДБ.

Як повідомляла "ДС", згідно з оновленим результатами голосування, за Олександра Лукашенка проголосували 80,08%. Світлана Тихановська отримала 10,09% голосів. Тихановська подала скаргу до ЦВК на результати виборів. Політик також відмовилася брати участь в акціях протесту, побоюючись провокацій.

    Реклама на dsnews.ua