• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Кенії знайшли 16 незвіданих мутацій COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Кенійський інститут медичних досліджень виявив на південному сході країни 16 нових штамів коронавірусної інфекції. Вони мають унікальний характер і поки ще не зустрічалися в інших місцях в світі

Про це заявив один з учасників досліджень Чарльз Агота, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Особливість нових штамів полягає в тому, що вони здатні швидко поширюватися і в початковій фазі захворювання їх дуже важко визначити у інфікованого", — сказав Агота.

За його словами, нові штами були виявлені в окрузі Таїта в кінці минулого року. Вони відрізняються генетично від небезпечних різновидів коронавірусів, виявлених нещодавно в Південно-Африканській Республіці і Великій Британії.

"Віруси, що мутували, викликали велике число захворювань в Таїті", — зазначив учений.

При цьому чотири нові штами коронавірусу відрізняються агресивністю. Кенійські вчені не виключають, що країну може чекати вибуховий сценарій поширення коронавірусу. На поточний день в Кенії виявлено 98 432 інфікованих, 1 716 пацієнтів з коронавірусом померли.

Нинішні висновки щодо зазначених нових штамів носять попередній характер в зв'язку з тим, що кенійські фахівці продовжують працювати над розкриттям їх повного генома. До робіт підключилася Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Нагадаємо, новий штам коронавірусу, який був вперше виявлений у Великій Британії, зафіксували вже мінімум в 50 країнах. Дану мутацію COVID-19 зафіксували в усіх регіонах Англії, а також в Гонконзі і Тайвані.

    Реклама на dsnews.ua