• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Китаї запатентували першу вакцину від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Національне управління інтелектуальної власності Китаю видало перший в країні патент на вакцину від коронавірусної інфекції

Патент був поданий спільно дослідницькою групою з Академією військових наук і китайською високотехнологічною біофармацевтичною компанією CanSino Biologics Inc., повідомляє "ДС" з посиланням на Хinhua.

Команда під керівництвом дослідника з Інституту військової медицини при академії Чень Вея розробила рекомбінантну вакцину проти COVID-19 з модифікованим дефектним аденовирусом як вектором.

У березні вакцина стала першою в Китаї, схваленою для клінічних випробувань.

Згідно реферату патенту, вакцина демонструє хорошу імуногенність як на мишах, так і на морських свинках, і може викликати сильну клітинну і гуморальну імунну відповідь за короткий період часу. Його можна швидко зробити в великих кількостях, щоб впоратися зі спалахом COVID-19.

Вакцина вже завершила першу і другу фази клінічних випробувань, які підтвердили її безпечність і імуногенність.

Як повідомляла "ДС", раніше глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що для забезпечення всього населення Землі доступу до вакцини від коронавірусу, яка поки ще розробляється, потрібні інвестиції в розмірі понад $ 100 млрд.

    Реклама на dsnews.ua