• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Лаврова допустили приєднання США до переговорів щодо Донбасу

У Росії допустили можливість участі США в переговорах щодо Донбасу, але все залежить від того, чи вийде у американців сформувати "більш об'ємний і спокійний" підхід до всього того, що відбувається в Україні

Сергій Рябков
Сергій Рябков
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю журналу "Міжнародне життя" заявив заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков, передає "ДС".

За його словами, зустріч президентів США і Росії не внесла ясність у це питання.

"Тут можуть бути різні опції. Це залежить від того, хто конкретно з американської сторони буде призначений головним координатором відповідних зусиль. Поки ясності з цього приводу немає", — заявив він.

Рябков заявив, що Вашингтон не зважає на підходи Москви щодо врегулювання в Україні, представити конструктивний внесок США в роботу в мінському форматі, за його словами, складно.

"Ми зі свого боку нічого не виключаємо. Все залежить від того, чи вийде у американців сформувати більш обʼємний, предметний, тверезий, спокійний і відповідальний підхід до всього того, що відбувається і на Донбасі, і навколо України в цілому", — сказав він.

Нагадаємо, раніше на червневому саміті у Женеві заступник голови адміністрації президента Росії та перемовник щодо Донбасу Дмитро Козак заявив, що участь США в переговорах щодо Донбасу можлива, але вона залежить від їх позиції. Зокрема, якщо Вашингтон буде підтримувати прагматичний підхід до виконання мінських угод.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua