• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Литві не виключили, що Білорусь може почати проти неї війну

Реклама на dsnews.ua

Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що існує ймовірність початку військових дій проти країни з боку Білорусі. Хоча, за словами дипломата, це було б божевіллям

Так, Лінкявічюс нагадав, що режим де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка переживає кризу в зв'язку протестами в країні, передає "ДС" з посиланням на Delfi.

"Реальних природних причин немає — їх можна тільки вигадати, сконструювати і спроектувати. Це справа творчості. Ми знаємо, що вони на це майстри", — сказав дипломат 7 вересня

Він акцентував, що Лукашенко вже звертався за допомогою до Росії в зв'язку з нібито погрозами ззовні.

"Чинний глава Білорусі не раз відкрито закликав Росію на допомогу. І говорив, що ось загроза ззовні, потрібна допомога", — сказав глава литовського МЗС.

"Якщо про це говорять вголос, то чому можна говорити, що такої можливості немає? Це було б справжнє божевілля. Я вже не кажу про правові, політичні і моральні, практичні передумови. Але на жаль так є", — додав Лінас Лінкявічюс.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь вимушено розгорнула практично половину своєї армії на західних кордонах через "недружніх кроків з боку блоку НАТО".

    Реклама на dsnews.ua