• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Литві пригрозили Лукашенку заходами у відповідь за закриття кордону

Реклама на dsnews.ua

Якщо де-факто президент Білорусі Олександр Лукашенко все ж таки зважиться закрити кордон країни з Литвою, офіційний Вільнюс залишить за собою право заходів у відповідь таких, як, зокрема, заборона пропуску фур

Про це премʼєр-міністр Литви Саулюс Скверняліс сказав в пʼятницю, 18 вересня, в коментарі журналістам, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Премʼєр зазначив, що не вірить в те, що слова Олександра Лукашенка перейдуть в дії, але якщо це станеться — Литва робитиме кроки у відповідь.

"Це ще одна гучна заява, спрямована на внутрішню аудиторію. Але якщо такий крок буде — буде адекватна відповідь", — зазначив Саулюс Скверняліс.

Зокрема, пояснив він, в такому випадку фури з Білорусі не пропускатимуть через кордон Литви. За словами премʼєра, аналогічні заходи, швидше за все, прийме і Польща.

"Безумовно, це стало б ще одним ударом для білоруської економіки, у якої і так серйозні проблеми. Тому я не вірю, що це буде зроблено", — додав премʼєр.

У той же час, для литовського бізнесу, за його словами, закриття кордону з Білоруссю не створить значних неприємностей.

Як писала "ДС", 17 вересня Олександр Лукашенко заявив, що влада Білорусі хоче закрити державний кордон з Литвою і Польщею і посилити — з Україною.

Станом на ранок 18 вересня ситуація на українсько-білоруському кордоні не змінилася.

    Реклама на dsnews.ua