• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Лукашенка хочуть відновити діалог з Україною

Мінськ готовий повернутися до "партнерського діалогу" з Україною, однак зараз це залежить від позиції Києва

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив премʼєр-міністр Білорусі Роман Головченко в інтервʼю телеканалу "Білорусь 1", передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ми в будь-який час готові сісти за стіл переговорів з Україною і повернутися до того партнерського формату, який існував до цього. Але мʼяч зараз на українській території", — сказав Головченко в інтервʼю телеканалу "Білорусь 1" у суботу.

Він зазначив, що спроби білоруської сторони розпочати такий діалог поки не отримали належного відгуку Києва.

"Ми неодноразово пропонували українській стороні провести переговори, як це було раніше. У нас іноді траплялися тертя, але ми знімали питання, йшли на взаємні поступки і продовжували далі торгувати. На жаль, зараз усі наші спроби вийти на контакт з колегами, задіяти наявні механізми, не були сприйняті", — сказав премʼєр Білорусі.

Нагадаємо, з 26 травня Україна припинила авіасполучення з Білоруссю через примусову посадку літака Ryanair в мінському аеропорту 23 травня, після чого був затриманий засновник опозиційного білоруського Telegram-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. Також українським авіакомпаніям і літакам заборонено виконувати польоти у повітряному просторі Республіки Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua