• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Мексиці повністю легалізували марихуану

Нижня палата парламенту Мексики схвалила законопроєкт, який дозволяє застосування канабісу в рекреаційних цілях

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / pexels
Реклама на dsnews.ua

Згідно з документом, повнолітнім жителям країни дозволяється зберігати до 28 грамів марихуани (на даний момент можна зберігати 5 грам), а також вирощувати до восьми рослин для особистого користування, передає "ДС" з посиланням на BBC.

"За" проголосували 316 депутатів, проти — 129. Для вступу закону про легалізацію в силу документ ще повинен розглянути і схвалити сенат. У той же час партія президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора переконана, що слухання у верхній палаті практично гарантовано пройдуть успішно. Після цього документ підпише глава держави.

Президент Мексики вважає, що за допомогою регулювання обігу канабісу адміністрація розраховує нанести удар по діяльності наркокартелів. З 2006 року в Мексиці в результаті боротьби з наркокартелями були вбиті близько 270 000 осіб.

З 2017 року Мексиці дозволено використовувати марихуану в медичних цілях. За даними BBC, це вже залучило декілька компаній з Канади і Каліфорнії, що займаються вирощуванням марихуани.

Нагадаємо, на початку грудня 2020 року комісія Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів прийняла рішення виключити марихуану з переліку небезпечних наркотиків.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua