• USD 27.1
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"У мене були Оля і Юра": Жириновський в рожевому піджаку розповів студентам про кохання (ФОТО)

Лідер ЛДПР, керівник фракції партії у російській Держдумі Володимир Жириновський з нагоди прийдешнього Дня Святого Валентина пофілософствував про кохання

Володимир Жириновський
Володимир Жириновський / twitter.com/Zhirinovskiy
Реклама на dsnews.ua

Так, в Twitter він повідомив, що з нагоди 25-річчя вінчання зі своєю дружиною, а також Дня всіх закоханих проводить зустріч в Держдумі зі студентами, передає "ДС".

На опублікованій самим Жириновським світлині скандальний політик одягнений у піджак рожевого кольору. Мабуть, таке вбрання було обране ним для того, щоб підкреслити урочистість моменту.

"Кохання — це добре, але часто воно буває нерозділеним. Не закохалися разом, тоді він страждає або вона. Пам'ятаю у мене в 8 класі були Оля і Юра. Вона в нього закохалася, а він на неї уваги не звертав. Оля себе до лікарні довела, це сумно. Часто коханню не дано бути взаємним", — філософствує лідер ЛДПР.

За словами Жириновського, "перша ознака, що ви закохалися — ви хочете бачити цю людину".

"На цьому етапі раджу молоді не соромитися показувати почуття — підходити і спілкуватися. Адже об'єкт вашого кохання не знає, що ви до нього щось відчуваєте. Підходьте, знайомтеся, спілкуйтеся. Не треба соромитися!", — закликав лідер ЛДПР.

Він також поділився спогадами з власної молодості

"У 19 років йду Боровицькою площею (в Москві — "ДС"), і раптом щось повернулося в грудях. Я розумію, що більше не закохаюся. З наступного дня щось померло в душі, мене цікавили тільки соціальні питання, політика. Більше я нікого не полюбив ", — написав Жириновський.

Він також порадив "берегти кохання", оскільки "воно може не повторитися".

Нагадаємо, також Жириновський хоче купити і встановити в Москві пам'ятник Оленці, який знесли в країні через кілька днів після відкриття через викликаний його зовнішнім виглядом резонанс. За словами скандального політика, у столиці Росії "потрібно більше жіночих скульптур".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua