• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Мей підтвердили, що вона приділить час Путіну

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей зустрінеться мс російським президентом Володимиром Путіним на саміті G20 в японській Осаці

Про це повідомив прес-секретар британського уряду, інформує "ДС" з посиланням на Reuters.

За словами представника британського прем'єра, Мей заявить Путіну, що Лондон готовий до іншим відносинам з РФ при зміні позиції Москви, зокрема, відмови від дій, які підривають міжнародні домовленості і систему колективної безпеки, підкресливши, що мови про нормалізацію відносин не йде. Росія послідовно заперечує звинувачення країн Заходу в тому, що вона робить подібні дії.

"Позиція прем'єр-міністра з Солсбері і більш широкій картині ворожого поведінки Росії добре відома. Як вона (Мей) сказала, ми залишаємося відкритими для інших відносин, але це може відбутися тільки в тому випадку, якщо Росія буде утримуватися від діяльності, яка підриває міжнародні угоди і нашу колективну безпеку. Ця зустріч є важливою можливістю передати це повідомлення на рівні лідерів, щоб гарантувати, що позиція Великобританії повністю зрозуміла. Ця зустріч не означає нормалізації відносин", - зазначили у прем'єра.

    Реклама на dsnews.ua