• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Мінську підтвердили затримання понад 300 осіб

Реклама на dsnews.ua

У Мінську затримано понад 300 учасників масової акції проти режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка

Про це повідомив офіційний представник ГУВС Мінміськвиконкому Роман Лашкевич, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"За порушення законодавства про масові заходи на території Мінська затримано понад 300 громадян — по ст.23.34 КоАП Республіки Білорусь за порушення порядку організації або проведення масових заходів, а також по ст.23.4 КоАП за непокору законній вимозі працівників органів внутрішніх справ", — зазначив представник мінської міліції.

Лашкевич поінформував, що в неділю "в різних районах столиці збиралися групи громадян — загальна кількість не перевищила восьмисот чоловік, які позначали себе незареєстрованої символікою". Представник ГУВС уточнив, що учасники несанкціонованих заходів "неодноразово попереджали про неприпустимість протиправних дій".

"Ті, хто не реагував на прохання, і найбільш активні громадяни були затримані", — сказав Лашкевич.

Він звернув увагу, що співробітники органів внутрішніх справ продовжують роботу по встановленню громадян, які раніше брали участь і не були затримані в момент проведення акцій. Також, повідомив представник ГУВС, ведеться робота по залученню до відповідальності за порушення правил дорожнього руху в місцях протестної активності водіїв, які "безпричинно подавали звукові сигнали, тим самим порушуючи правила, а в низці випадків — створюючи аварійну обстановку іншим учасникам дорожнього руху".

"Протягом минулого тижня було залучено до встановленої відповідальності понад сімдесят таких водіїв за вищевказані та інші порушення ПДР", — зазначив офіційний представник ГУВС Мінська.

Як повідомляла "ДС", раніше правозахисники повідомили про майже 200 затриманих в Мінську та інших населених пунктах.

    Реклама на dsnews.ua