• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Мінську силовики стріляли в людей патронами з Польщі

Реклама на dsnews.ua

У Мінську під час придушення протестів у понеділок, 10 серпня, силовики стріляли в людей патронами, виробленими в Польщі

Гільзи написом «Made in Poland» були знайдені на вулицях білоруської столиці, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

Так, за словами журналіста Славоміра Сераковського, гільзи були виявлені в одному з закутків Мінська, звідки поліція обстріляла протестуючих біля супермаркету «Рига».

Гільзи були білого кольору з написом «Made in Poland», ймовірно, використовувалися для стрільби з 12-мм гладкоствольної зброї.

Зазначимо, офіційно експорт зброї до Білорусі заборонений.

Як писала "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців.

Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання. Станом на 10 серпня були затримані близько трьох тисяч чоловік, в ніч на 11 серпня — ще близько двох тисяч.

    Реклама на dsnews.ua