• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Мінську в день виборів "загубили" путінського пропагандиста

Реклама на dsnews.ua

Під час масових протестів, які відбулися в Мінську 9 серпня, в основний день президентських виборів, був затриманий російський журналіст Семен Пегов

Про це повідомив інший російський журналіст Олександр Коц на своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Коц заявив, що ще від ночі про долю Семена Пегова нічого не відомо, його телефон недоступний.

Ще один Telegram-канал Daily Storm пізніше написав, що Пегов перебуває у Центрі ізоляції правопорушників.

"У російському посольстві підтвердили, що журналіст Семен Пегов перебуває в Центрі ізоляції правопорушників у Мінську", — зазначається у повідомленні.

За даними Telegram-каналу Baza, Пегову загрожує від пʼяти до восьми років увʼязнення за участь у несанкціонованому мітингу. Білоруські правоохоронці нібито вважають, що він приїхав з метою "дестабілізації ситуації".

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували близько 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Опозиційний білоруський Telegram-канал повідомив про десятки поранених під час зіткнень.

Посольство України в Республіці Білорусь поки не отримувала звернень щодо затриманих або постраждалих під час протестів громадян України.

Президенти ряду європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства відносно протестуючих і дотримуватися демократичних стандартів.

    Реклама на dsnews.ua