• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У МОК вирішили, чим замінити гімн Росії на змаганнях

На Олімпійських іграх в Токіо і в Пекіні на протокольних заходах за участю представників збірної Росії замість офіційного гімну РФ будуть використовувати фрагмент з Концерту для фортепіано з оркестром №1 Петра Чайковського

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення прийняв Міжнародний олімпійський комітет, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"З сьогоднішнього дня у нашої Олімпійської команди є всі елементи айдентики. Прапор Олімпійського комітету Росії з кольорами нашого триколора... І ось тепер музичний супровід", — сказав глава Олімпійського комітету РФ Станіслав Поздняков.

Відзначимо, раніше міжнародний спортивний арбітраж відмовився затвердити пісню "Катюша" в якості заміни російського гімну на чемпіонатах світу та Олімпійських іграх на дворічний період, оскільки композиція "занадто пов'язана з Росією".

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри в Токіо пройдуть 23 липня — 8 серпня 2021 р.

Зимова Олімпіада відбудеться в Пекіні 4 — 20 лютого 2022 року.

У грудні 2019 року Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) відсторонило Росію від участі в найбільших міжнародних змаганнях на чотири роки. Заборона торкнеться Олімпійських ігор 2021, 2022 років та Чемпіонату світу з футболу в Катарі-2022. До змагань будуть допущені тільки спортсмени, які доведуть, що не причетні до допінгових порушень. Їм дозволили виступати під нейтральним прапором і без російського гімну.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua