• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

У МЗС Польщі здивовані заявою Моравецького про припинення постачання зброї Україні

У Міністерстві закордонних справ Польщі були здивовані заявленням прем'єр-міністра Матеуша Моравецького про те, що Варшава більше не постачає Україні озброєння, оскільки переозброюється сама

Реклама на dsnews.ua

Чиновники МЗС наразі намагаються порозумітися з главою уряду і чекають на вгасання від міністра закордонних справ Збігнева Рау, який перебуває з візитом до США, передає "ДС" з посиланням на www.rmf24.pl.

Представники МЗС стверджують, що заява Моравецького є реакцією на серію абсолютно неприйнятних жестів з українського боку.

Щодо постачання зброї, то Польща лише реалізує раніше узгоджені контракти, зокрема найбільший з 1989 року на постачання гаубиць Krab. Чиновники наголошують, що у нашій країні досі діє логістичний центр іноземної військової допомоги Україні. Вони також згадують польську військову допомогу на початку російського вторгнення. До них відносяться танки, БТР та літаки. Вони зазначають, що ми допомогли Україні, коли інші країни ЄС лише обговорювали підтримку.

Як повідомляла "ДС", 20 вересня прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Польща більше не постачає Україні озброєння, оскільки зараз країна сама переозброюється.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua