• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Навального "за ґратами" почалися серйозні проблеми зі здоров'ям

Адвокат російського опозиціонера Олексія Навального Ольга Михайлова повідомила, що політик відчуває сильні болі у спині та не може наступити на ногу

Олексій Навальний
Олексій Навальний
Реклама на dsnews.ua

Про це Михайлова сказала в коментарі російській службі ВВС, передає "ДС".

"Це почалося ще в СІЗО і тривало. Транспортування було дуже важка, розтрясли, поки везли, постійна скутість в рухах, лежить на пружинному ліжку, яке все прогинається. В результаті прийшло до стану, коли вчора почала відніматися нога", — зазначила адвокат.

Соратник Навального Леонід Волков розповів, що від таких болів у вʼязниці рятували таблетками ібупрофену.

"З кінця минулого тижня він відчуває сильні болі в спині; передавав, що віднімається нога, не може на ногу наступати, при цьому за весь час він отримав дві таблетки ібупрофену. При всіх відомих нам обставинах різке погіршення його самопочуття не може не викликати крайнє занепокоєння", — сказав Волков.

Як повідомляла "ДС", 2 лютого Симонівський районний суд на виїзному засіданні в Московському міському суді прийняв рішення замінити політику Олексію Навальному умовний термін у справі "Ів Роше" на реальний. Це сталося через два тижні після повернення Навального з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння.

20 лютого міський суд Москви, незважаючи на рішення ЄСПЛ, визнав вирок Навальному законним, проте термін скоротили до 2,5 років.

28 лютого Навального перевезли до виправної колонії у Володимирській області. Пізніше стало відомо, що виправна колонія №2 (ІК-2) у Володимирській області РФ, де відбуває термін Навальний, поставляє нижню білизну для потреб Федеральної служби виконання покарань.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua