• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Нідерландах правоохоронці затримали одного з найнебезпечніших наркобаронів світу

Реклама на dsnews.ua

У суботу, 23 січня, за допомогою співробітників федеральної поліції Австралії в Нідерландах заарештували одного з найбільш розшукуваних злочинців, відомого в кримінальному світі під прізвиськом "Ель Чапо з Азії" наркобарона Це Чи Лопа

Про це йдеться в повідомленні Sky News, передає "ДС".

Важливу роль в операції зіграли поліцейські Австралії, які планують домагатися екстрадиції 57-річного злочинця для суду. Заарештований в Нідерландах Це Чи Лоп є громадянином Канади, який народився в Китаї, і нібито є главою злочинного синдикату "Сем Гор", також відомого як "Компанія".

Злочинне співтовариство контролює до 40% збуту метамфетаміну в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Це мережа, що володіє лабораторіями в М'янмі і забезпечує доставку наркотику на більшій території Азії. Синдикат заробляє і на інших заборонених речовинах. У нього входять і Тріади Гонконгу, австралійські бандити, і навіть байкери з клубу "Команчеро".

Загальна вартість наркоімперії оцінюється в 22 мільярди доларів. У поліції вважають, що саме синдикат Це Чи Лопа відповідальний за більшу частину поставок наркотиків до Австралії.

    Реклама на dsnews.ua