• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

У Німеччині на могилі Степана Бандери невідомі вандали залишили провокативні написи (ФОТО)

На кладовищі Вальдфрідгоф у німецькому Мюнхені невідомі розмалювали пам’ятник на могилі провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери написами "Нам потрібні вибори"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це у соцмережах розповів український історик та письменник Вахтанг Кіпіані, а також колишній народний депутат України і президент Антиімперського блоку народів Олег Медуниця, передає "ДС".

За його словами, до цього можуть бути причетні росіяни, які намагаються "качати" тему виборів в Україні.

"Їм потрібна дестабілізація і повторення хаосу часів української революції, коли була боротьба всіх проти всіх. Пам'ятаємо — від розбрату тоді виграли московські убивці. І вони хочуть це повторити", — написав Кіпіані.

Тим часом Олег Медуниця закликав створити в Україні меморіал полеглих героїв, на якому мають перепоховати з-за кордону діячів українського визвольного руху, зокрема Симона Петлюру, Євгена Коновальця, Степана Бандеру.

"Слава Богу, справа зрушилася з мертвої точки і вже ствоююється Національне військове меморіальне кладовище. Але цю працю треба прискорити. Прах наших славних попередників ніколи не буде давати спокою московським агресорам і обов’язок Української держави — дбати про пам’ять і гідне вшанування полеглих Героїв!" — написав Медуниця.

Варто зазначити, що це не перший подібний випадок вандалізму на могилі Степана Бандери. Так, наприклад, у 2022 році невідомі розмалювали пам’ятник на місці поховання провідника ОУН фіолетовою фарбою та зобразили там символ комунізму — серп та молот. А у березні 2021 року на могилі Бандери розлили невідому речовину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua