• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Німеччині назвали застосування російської вакцини від COVID-19 "ризикованим експериментом", — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Німецькі фахівці наголошують, що якість, ефективність і безпечність російської вакцини від коронавірусної хвороби ще не підтверджені

Про це йдеться в публікації Liga.net, передає "ДС".

У федеральному міністерстві охорони здоровʼя заявили, що даних про якість, ефективність та безпечність російської вакцини немає.

"Позитивний баланс користі і ризику для вакцини повинен бути продемонстрований, перш ніж її можна буде використовувати в широкому масштабі. У ЄС безпека пацієнтів є головним пріоритетом", — наголошується в заяві міністерства.

МОЗ Німеччини поки не веде переговорів з російською владою щодо вакцини.

Інститут Пауля Ерліха, що відповідає за схвалення вакцин у Німеччині, також застеріг від необдуманих дій.

"Навіть у нинішній ситуації пандемії вкрай важливо, щоб всі тести і оцінки проводилися з такою ж обережністю, як і з іншими вакцинами", — зазначив керівник закладу Клаус Ціхутек.

Президент німецької медичної асоціації Клаус Рейнхардт назвав схвалення російської вакцини "експериментом на людях з високим ризиком". За його словами, виникає враження, що це "популістський захід авторитарної держави, яка хоче продемонструвати світовій спільноті свої наукові можливості".

Як писала "ДС", президент Росії Володимир Путін повідомив, що перша в світі вакцина від коронавірусної хвороби зареєстрована в РФ. За словами російського лідера, щеплення вже зробила одна з його дочок.

Помічниця президента США Келліан Конвей заявила, що створення Росією вакцини від COVID-19 є поспішним, а її ефективність викликає великі сумніви.

    Реклама на dsnews.ua