• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Німеччині представили новий уряд

У понеділок, 6 грудня, у Німеччині оголосили новий склад уряду, половина якого – жінки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Склад Кабміну було оголошено після того, як "Зелені" слідом за СДПН та Вільними демократами підтримали коаліційну угоду, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Міністерство оборони знову очолить жінка – Крістін Ламбрехт, яка раніше була міністром юстиції.

Міністром внутрішніх справ уперше в історії країни стане жінка – Ненсі Фазер.

"Безпека в цьому уряді буде в руках сильних жінок", — прокоментував майбутній канцлер Олаф Шольц.

У його команді ще дві жінки: Клара Гейвіц (міністр будівництва та ЖКГ) та Свенья Шульце, яка змінила крісло міністра довкілля на посаду міністра допомоги розвитку.

Міністром охорони здоров'я стане Карл Лаутербах, міністром праці залишається Губертус Гайль, міністром без портфеля стане Вольфганг Шмідт.

Партнери з коаліції – "Зелені" та Вільна демократична партія – оголосили свої кандидатури ще раніше.

Співголови Партії зелених Анналена Бербок та Роберт Габек будуть, відповідно, на чолі МЗС та Міністерства економіки та захисту клімату. Габек також буде і віцеканцлером. За Міністерство сім'ї відповідатиме Анне Шпігель, за Міністерство довкілля – Джем Оздемір. За Міністерство культури відповідатиме Клауді Рот.

Лідер Вільних демократів Крістіан Лінднер керуватиме Міністерством фінансів, а генеральний секретар партії Фолькер Віззінг – Міністерством транспорту. Міністром юстиції буде Марко Бушманн, міністром освіти та науки Беттіна Старк-Ватцінгер.

Як повідомляла "ДС", новим канцлером Німеччини, відповідно до Коаліційної угоди, стане лідер СДПН Олаф Шольц, якого буде призначено главою уряду 8 грудня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua