• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Німеччині уточнили деталі санкцій проти керівництва Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Санкції Європейського Союзу щодо самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка і представників вищого керівництва країни включають в себе, зокрема, обмеження на в'їзд до країн ЄС

Про це заявив представник МЗС ФРН Крістофер Бургер на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Бургер нагадав, що запроваджені нещодавно санкції ЄС спрямовані проти 55 осіб, включаючи Олександра Лукашенка, і передбачають обмеження вʼїзду та замороження рахунків.

Водночас він не став відповідати на запитання, про які саме компанії йдеться, зауваживши лише, що це структури, які беруть участь у діяльності білоруського уряду.

Представник МЗС ФРН також наголосив, що «зарано вдаватися до деталей», адже переговори на рівні ЄС тривають.

Офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт зі свого боку назвав дії білоруських силовиків під час недільних демонстрацій «репресіями» і заявив, що у Берліні про це «не забудуть».

«Це мусить закінчитися», — підкреслив він.

За словами речника, уряд Німеччини знову закликає владу у Мінську до конструктивного, відкритого діалогу з Координаційною радою.

Нагадаємо, 2 жовтня через придушення масових акцій протесту і фальсифікації на виборах президента Білорусі Євросоюз ввів санкції проти 40 білоруських чиновників. Але в списку санкцій не було прізвища Лукашенка.

Пізніше Євросоюз ввів персональні санкції проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Рада Євросоюзу готує новий пакет санкцій проти Білорусі, який маэ бути затверджений 19 листопада.

    Реклама на dsnews.ua