• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Німеччині запропонували направляти нелегалів із польсько-білоруського кордону в Україну

Україну хочуть залучити до вирішення проблеми біженців на білорусько-польському кордоні. Мова про те, щоб мігранти чекали в Україні на розгляд їхньої заявки на отримання притулку в ЄС

У Німеччині запропонували направляти біженців із польсько-білоруського кордону до України;
У Німеччині запропонували направляти біженців із польсько-білоруського кордону до України;
Реклама на dsnews.ua

Таку пропозицію озвучив експерт із зовнішньополітичних питань фракції соціал-демократичної партії у Бундестазі Нільс Шмід, передає "ДС" з посиланням на DW.

На думку німецького політика, з Україною можна було б домовитися про прийом біженців доти, доки йде розгляд їхньої заявки про надання притулку в ЄС.

"Так ми можемо дати ясно зрозуміти, що не кожен біженець автоматично потрапить до Євросоюзу", — сказав Шмід.

При цьому політик із найбільшої у Бундестазі фракції розкритикував поводження Польщі з мігрантами, які намагаються нелегально потрапити до країни з території Білорусі.

Шмід звернув увагу на повідомлення про незаконне витіснення біженців із країни назад до Білорусі без можливості подати заявку до ЄС. Політик вважає, що Польща повинна дотримуватись міжнародних норм, зокрема, надавати нужденним базовий гуманітарний захист та право на розгляд заявки до притулку.

Як писала "ДС", Білорусь навчала ветеранів війни в Афганістані та Іраку для скоєння збройних нападів на польському кордоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua