• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Польщі хочуть полегшити процедуру працевлаштування українців

Влада Польщі розглядаэ можливість полегшення процедури працевлаштування іноземних громадян з-за меж Європейського Союзу, в тому числі з України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник компанії з працевлаштування EWL Group Міхал Вежховський, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Йдеться про збільшення періоду працевлаштування без необхідності отримання дозволу на роботу, введення нового типу документа щодо доступу на ринок праці до трьох років, прискорення всіх легалізаційних процедур і усунення бюрократичних перепон і зловживань.

За його словами, нинішня процедура працевлаштування іноземців є простою тільки на першому етапі. Зате продовження дозвільних документів для перебування і роботи в Польщі вже викликає низку труднощів.

За словами експерта, значною проблемою для польських компаній є ротація персоналу. Він підкреслив, що процес легалізації нового працівника в Польщі може займати до 2-3 місяців, а іноді навіть півроку.

Вежховський зазначив, що в разі введення цих змін зменшиться ротація працівників, також знизяться витрати бізнесу на легалізацію нового працівника.

Представник EWL зазначив, що такі спрощення необхідні, оскільки потреба в іноземних працівниках в Польщі і в подальшому зростатиме.

Як повідомляла "ДС", в Польщі під час третього етапу вакцинації від коронавірусу будуть вакцинувати громадян не з країн Євросоюзу, в тому числі України, які не мають медичної страховки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua