• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

У Польщі підтвердили, що українське зерно йшло транзитом і не загрожувало внутрішньому ринку

У Польщі підтвердили, що українське зерно, через яке фермери блокують кордон, начебто залишається у країні та "загрожує внутрішньому ринку", йде транзитом

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзєйчак, передає "ДС" і зпосиланням на "Європейську правду"

"Ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – ця продукція тут не залишається", – сказав Колодзєйчак. 

За останні кілька тижнів отримував повідомлення про нібито випадки розвантаження у Польщі української продукції, яка декларувалася як транзитна, але жодне з цих повідомлень не підтвердилося, зазначив посадовець.

"Якби я сьогодні йшов протестував, я б блокував інший кордон… Польща запровадила ембарго на ту продукцію з України, яка турбувала нас найбільше. Візьмемо Німеччину – ми теж бачимо у Німеччині протести і заяви німецьких фермерів, що вони не хочуть цієї продукції з України, де зрозуміло, що компанії багато купують у Польщі, але уряд не запровадив ембарго на цю продукцію, яка створює перевантаження, і українська продукція забирає у нас також німецький ринок", – заявив Колодзєйчак. 

Як писала "ДС", президент Польщі Анджей Дуда вважає агресивні дії польських фермерів на кордоні з Україною "певним конфліктом інтересів", який влада намагається вирішити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua