• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Польщі почали робити бустерне COVID-щеплення всім охочим

У Польщі 2 листопада розпочинається реєстрація всіх охочих, які досягли повноліття, на щеплення проти коронавірусу третьою дозою вакцини

У Польщі почали робити бустерне COVID-щеплення всім охочим;
У Польщі почали робити бустерне COVID-щеплення всім охочим;
Реклама на dsnews.ua

E-направлення для щеплення вже доступне для осіб, які вакцинувалися обома дозами вакцини, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Додаткові дози вакцини зможуть отримати всі люди старше 18 років, у яких від останньої дози минуло щонайменше 6 місяців.

За даними ЗМІ, від середини вересня третю дозу вакцини проти COVID-19 могли отримувати в Польщі медики, які мають постійний контакт із пацієнтами, а також особи, яким виповнилося 50 років.

Глава МОЗ Польщі Адам Недзельський у понеділок повідомив, що на Національному стадіоні у Варшаві знову буде введено в дію тимчасову лікарню для пацієнтів з COVID-19.

Він прогнозує, що вже найближчим часом добова кількість інфікованих у Польщі перевищить 10 тисяч. Приріст є значно вищим, ніж це прогнозували в польському уряді на початку вересня.

Недзельськи також додав, що уряд намагатиметься уникнути запровадження локдауну. Зокрема, "за будь-яку ціну" уряд намагатиметься уникнути закриття шкіл на карантин.

Як писала "ДС", станом на ранок 2 листопада в Україні зафіксовано 19 455 нових випадків коронавірусої хвороби, це на 5519 більше, ніж напередодні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua