• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Польщі сталася чергова неприємна пригода з українцями

Співробітники польської Прикордонної служби затримали трьох українців за підробку документів та сприяння перебуванню понад тисячі іноземців на території Польщі

Реклама на dsnews.ua

Затримання відбулося у місті Лудзь, інформує "ДС" із посиланням на "Польське радіо".

За даними прикордонників, троє громадян України займалися, зокрема, забезпеченням та сприянням перебуванню іноземців на території Польщі з порушенням чинного законодавства, з метою досягнення фінансових вигод. Також українці підробляли документи.

"За підрахунками, діючи таким чином, чоловіки полегшили перебування в Польщі понад тисячі іноземців", – повідомив представник Прикордонної служби, слова якого наводить видання.

Під час обшуків було забезпечено ряд доказів незаконного бізнесу, серед яких: електронні пристрої, дозволи та декларації, видані для іноземців, листування з воєводських управлінь, платіжні картки, документація компанії, сфальшовані медичні довідки, документація пов’язана з винесенням рішень воєводами, SIM-картки, заявки на підтвердження надійних профілів, марки, що видаються різним компаніям, а також підроблену польську карту перебування.

Районна прокуратура в місті Поддембіце застосувала запобіжні заходи проти затриманих громадян України у вигляді заборони на виїзд за межі країни у поєднанні із вилученням паспорта та обовʼязковою появою в поліційному відділенні.

"Крім того, стосовно одного із затриманих комендант Прикордонного відділу в м. Лудзь порушив адміністративне провадження, щоб зобовʼязати іноземця повернутися з причин національної оборони або безпеки, захисту громадської безпеки та порядку або інтересів Республіки Польща. Йому загрожує заборона на в’їзд на територію Республіки Польща та шенгенських країн на 5 років", – повідомив майор Кшиштоф Ґжех.

Як писала "ДС", в ніч на 6 березня в Польщі впав з моста рейсовий автобус сполученням Познань-Херсон. У ньому перебували 57 людей, всі — громадяни України, пʼятеро з них загинули. За попередньою інформацією, аварія сталася через те, що водій не впорався з керуванням. Станом на ранок 10 березня в лікарнях знаходиться понад 20 постраждалих.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua