• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Польщі "замінували" Верховний суд і кілька десятків установ по всій країні

В восьми містах Польщі сьогодні, 11 травня, евакуйовали працівників з кількадесяти державних установ та їх регіональних відділень через повідомлення про їх мінування

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Вищої контрольної палати Польщі, передає "ДС".

У палаті уточнили, що йшлося про мінування, зокрема Верховного суду країни і Вищої контрольної палати (NIK). Повідомлення отримували електронною поштою.

"Сьогодні вранці з використанням електронної пошти нас поінформовано про підкладення вибухового пристрою у будинку Вищої контрольної палати і частини наших регіональних відділів на території країни. У цьому зв’язку, представники Вищої контрольної палати повідомили відповідні служби і розпорядилися провести евакуацію з будинку NIK та регіональних відділень в Ольштині, Білостоці, Кельцах, Познані, Вроцлаві, Жешуві, Варшаві та Лодзі",- йдеться в повідомленні.

У Верховному суді додали, що в e-mail зазначалося, що закладена вибухівка в будинку мала спрацювати рівно опівдні. Тому у зв’язку з перевіркою відповідними службами приміщень розгляд судових справ було перенесено на 14:00 (за київським часом).

За даними місцевих ЗМІ, лише у Варшаві було евакуйовано працівників майже з 40 установ.

Нагадаємо, 7 травня поліція Києва перевіряла інформацію про замінування кількох столичних торгових центрів і станцій метро.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua